Genmot Akademi

Genmot Akademi

Genmot Akademi çatısı altında sunduğumuz eğitimlerle Türkiye otomotiv sektörünün gelişimine katkı sağlıyoruz

35 yılı aşkın deneyimimizle, sunduğu mesleki eğitimleriyle sektörün gelişimine destek vermektedir. Otomotiv satış sonrası pazarı çalışanlarına eğitimler vererek sektörde sunulan hizmetlerin standardını yükseltmeyi amaçlıyoruz. Genmot  Akademi bünyesinde verdiği eğitimlerle ürün ve markaların yeniliklerinden, güvenlik ve performansı artırmayı hedefleyen püf noktalara kadar sektör çalışanlarının ihtiyacı olan bilgilere yer vermektedir.

Marka Ve Ürün Eğitimleri Kurum İçi Eğitimler Bayi Gelişim Eğitimleri Kalite Kontrol Eğitimleri Ar-Ge Ve İnovasyon Eğitimleri
GENMOT ailesi olarak, personelimizin ve bayilerimizin, GENMOT markasına olan aidiyet duygularının pekiştirilmesi, ürettiğimiz onlarca çeşit ürünün kalite anlayışından başlayarak, şirket kurumsal değerlerinin belli bir disiplin dahilinde ilerleyip, gelecek nesillere aktarılabilmesi noktasında birlik ve beraberlik duygusu ile marka ve ürün bilinci oluşturma eğitimlerine aralıksız devam etmek, GENMOT için öncelikli konular arasında yer alır. GENMOT kuruluşu ve işleyişi itibariyle sürekli yükselen grafiğini beyaz yakalı ve mavi yakalı personelinin gelişimine önem vermesine borçludur. Çünkü GENMOT ailesi olarak kendini geliştiren bireyler, sürekli gelişen ve değişen bir kurumun olmazsa olmaz temel taşıdır. Bu doğrultuda GENMOT ailesi belirli aralıklarla ve düzenli olarak hizmet içi eğitimlerle personel gelişimine önem verir. GENMOT markasını hem yurtiçinde hem de yurtdışında temsil eden bayilerimizin özenle seçilmesi ve eğitimleri noktasında şirketimiz son derece titiz davranmaktadır. Çünkü üretilen ürünlerin kalitesinin önemi kadar, bu ürünlerin son tüketiciyle doğru kanaldan buluşturulabilmesi de o kadar önemlidir. Bunun içindir ki; bizleri yıllardır çeşitli platformlarda temsil eden tüm bayilerimizi düzenli olarak eğitime tabi tutarak, sektörel gelişmeleri yakından takip etmelerine katkı sağlamak en temel amaçlarımızdan birisidir. GENMOT markalı ürünlerin en önemli özelliklerinin başında her bir ürün kalitesinin tüm dünya tarafından takdir görmesidir. Yıllardır sektöründe öncü kuruluş olmayı başaran GENMOT’un bu başarıyı yakalamasındaki temel unsurlardan en önemlisi, üretim bandından çıkan her ürünün kalite kontrol laboratuvarlarında tek tek kontrol edilmesi ve nihai tüketiciye bu testlerden başarıyla geçen ürünlerin gönderilmedir. Bu doğrultuda kalite kontrol laboratuvarlarında hizmet veren personelimizin eğitimi de kalitemizin ve marka değerimizin korunması için çok önemlidir. GENMOT ürettiği ürünlerin insan hayatındaki öneminin bilinciyle yıllardır sürdürdüğü daha iyisine ulaşma arzusunu hep taze tutmakta ve iyinin daha iyisine ulaşma hedefini devam ettirmektedir. Bu doğrultuda 2017 yılında Konya Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikasında bölgenin en büyük ve en gelişmiş ar-ge laboratuvarını kurarak hem çalışanlarına hem de müşterilerine en iyi hizmeti sunma gayesini ilke edinmiştir.